Rehabilitacja

Technologiczna rewolucja w dziedzinie rehabilitacji!

Badania, prowadzone przez inżynierów i specjalistów Microgate, wprowadziły rehabilitację na wyższy poziom. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego know-how w sektorze medycznym, stworzone zostało nowe rozwiązanie. Opracowanie systemu opartego na analizie chodu to nowość w dziedzinie technologii stosowanych do diagnostyki i rehabilitacji. Optogait wykorzystuje innowacyjne możliwości dynamicznej analizy pacjenta odwzorowując warunki panujące podczas codziennego chodu. Jako jedyny na rynku łączy technologiczną jakość z łatwym transportem. Systemy Microgate jest technologiczną rewolucją w diagnostyce, rehabilitacji i zapobiegania urazom, który umożliwia fizjoterapeutom, lekarzom i ortopedom obiektywną ocenę chodu.


Analiza chodu jest powszechnie stosowana do oceny, planowania i leczenia stanu wpływającego na nieprawidłowe zdolności chodzenia. Dzięki zastosowaniu analizy uzyskuje się gotowy i obiektywny opis sposobu lokomocji badanego pacjenta. Analiza chodu jest także stosowana w sporcie, aby pomóc sportowcom efektywniej działać i umożliwić szybszy powrót po kontuzji.

Produkty Microgate przeznaczone do kontroli zawodników cechuje przede wszystkim:

  • możliwość przeprowadzenia analizy chodu w dowolnych warunkach, w zależności od wymagań,
  • zaprogramowany zestaw testów lub możliwość stworzenia własnych,
  • kompatybilne oprogramowanie, które przedstawia dane w prosty i czytelny sposób oraz monitorowanie postępów podjętych działań,
  • wysoka precyzja i dokładność przeprowadzonych analiz
  • prosty sposób montażu i połączenia, przygotowanie sprzętu do użytku zajmuje tylko kilka chwil!
  • mobilność – zestawy zapakowane w łatwy do transportu plecak.